Oferta
Zapoznaj się z ofertą druku ulotek, katalogów, plakatów, folderów oraz innych produktów wykonywanych metodą druku offsetowego i cyfrowego.

Drukowanie Wizytówek, Plakatów, Broszur

Druk cyfrowy i offsetowy

Drukarnia Expograf oferuje przygotowanie projektu i następnie druk offsetowy oraz druk cyfrowy, jak i końcową oprawę zeszytową.

Drukujemy i wykonujemy między innymi:

 • wizytówki
 • zaproszenia
 • broszury
 • foldery
 • ulotki
 • kalendarze planszowe
 • kalendarze piramidki
 • plakaty do formatu B3
 • książki
 • nadruk na kopertach
 • etykiety samoprzylepne
 • druki i bloczki samokopiujące
 • personalizację i numerację
 • oprawę zeszytową
 • bigowanie i perforowanie

Oferujemy wydruki do formatu B3 na papierach offsetowych i kredowanych, samoprzylepnych i samokopiujących.
Materiały do druku przyjmowane są w plikach pdf.
Oczywiście zapewniamy usługi introligatorskie, takie jak oprawa zeszytowa, bigowanie, perforowanie, falcowanie.

Pełna poligrafia

Jeśli nie masz gotowego projektu, na Twoje życzenie możemy zlecić jego przygotowanie profesjonalnemu grafikowi, z którym stale współpracujemy. Wystarczy, że przedstawisz wstępny pomysł oraz funkcje, jakie mają pełnić wydruki, a zaproponujemy Ci odpowiednie rozwiązanie graficzne.

Dodatkowo oferujemy usługi introligatorskie, na które składają się przede wszystkim oprawianie zeszytowe oraz sztancowanie.

Nasza praca

 • Mając blisko 32-letnie doświadczenie łączymy je z zaawansowaną technologią. Pracujemy na nowoczesnych maszynach drukarskich offsetowych jak czterokolorowa maszyna offsetowa HAMADA oraz maszynach cyfrowych renomowanych firm Konica-Minolta i Ricoh, które sprostają każdemu wyzwaniu.
 • Termin realizacji zleceń oscyluje w zakresie 1-2 dni w technice cyfrowej i 3-4 dni w technice offsetowej, oczywiście przy w miarę standardowych zleceniach
 • Przy zamówieniach od nowych Klientów pobieramy zaliczkę w wysokości 30% wartości zamówienia, lub wystawiamy fakturę ProForma przy zamówieniach ze sklepu internetowego.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem druku cyfrowego i offsetowego, jak i skorzystanie z naszego sklepu internetowego. Nasze ceny druku są bardzo atrakcyjne.

Warto wiedzieć

Obecnie na rynku jest bardzo dużo programów umożliwiających samodzielne stworzenie projektu, ale zachęcamy do powierzenia tego etapu grafikowi z oświadczeniem.

Jednak samodzielnie także możesz podjąć się planowania wyglądu Twoich wizytówek.

Pamiętaj, że wizytówka, pomimo niewielkich rozmiarów i niepozornej formy, jest przedłużeniem Ciebie i podstawą tego, jakie wrażenie wywrzesz na rozmówcy. Dlatego jej forma powinna być indywidualnie przemyślana. Każda wizytówka powinna jednak zawierać konieczne minimum:

Twoje imię i nazwisko

Nazwę firmy, którą reprezentujesz

Dane adresowe (jeśli zapraszasz klientów do biura, sklepu)

Dane kontaktowe

Stanowisko lub zakres tego, czym się zajmujesz

Jeśli masz wstępny projekt wizytówki i chcesz, by jego dopracowaniem zajął się profesjonalista, skontaktuj się z nami – współpracujemy z doświadczonym grafikiem, który przygotuje odpowiadający Ci projekt.

Druk offsetowy

Druk offsetowy to odmiana druku, gdzie obraz jest przenoszony z aluminiowej matrycy poprzez odbicie na bębnie pokrytym gumą, na podłoże, najczęściej papier. Stąd stosowana nazwa – druk płaski. Jest to bardzo tania metoda wykonania dużej ilości odbitek, ale wymagająca przygotowania do druku.

Specyfika druku offsetowego polega na bardzo niewielkich kosztach wydruku pojedynczego arkusza. Jednak należy pamiętać, że samo uruchomienie produkcji jest droższe niż w druku cyfrowym. Przed przystąpieniem do drukowania należy bowiem zrobić blachy do każdego koloru oddzielnie, narządzić maszynę, zadać farbę. Dlatego druk offsetowy opłaca się przede wszystkim, gdy planujemy duży nakład publikacji. (Sprawdź cennik wydruków offsetowych w naszej warszawskiej drukarni).

Jest to metoda, która pozwala uzyskać wysokiej jakości wydruk, nawet na nietypowych materiałach, takich jak papier samoprzylepny lub grube kartony. Druk offsetowy daje też dużą swobodę w manipulowaniu kolorami.

Druk cyfrowy

Opłacalne jest to zwłaszcza przy małych i bardzo małych nakładach. Pierwszą odbitkę uzyskujemy bardzo szybko i za niewielką cenę.

Druk cyfrowy jest jednak nieco gorszej jakości niż druk offsetowy, choć niedostrzegalnej okiem niewprawionej osoby. Dlatego jeśli zależy nam na najwyższej jakości wydruku, a w dodatku planujemy nakład przewyższający kilkadziesiąt odbitek, lepiej sprawdzi się metoda druku offsetowego.

Druk cyfrowy to metoda drukarska, w której materiały przeznaczone do druku dostarczane są do urządzenia w postaci danych komputerowych. Dzięki temu możliwy jest druk bezpośredni, bez formy drukarskiej, na podstawie obrazu tworzonego bezpośrednio w maszynie cyfrowej.

Dzięki tej właściwości największą zaletą druku cyfrowego jest możliwość realizacji zleceń od ręki. Przygotowanie formy drukarskiej nie jest konieczne, dlatego też faza przygotowania druku trwa bardzo krótko, co znacząco obniża koszty.

Jest to metoda, która pozwala uzyskać wysokiej jakości wydruk, nawet na nietypowych materiałach, takich jak papier samoprzylepny lub grube kartony. Druk offsetowy daje też dużą swobodę w manipulowaniu kolorami.

Godziny otwarcia
poniedziałek – piątek

 • poniedziałek – piątek 9.00 - 17.00

Wyróżnij się

Wyrazista identyfikacja wizualna to podstawa sukcesu Twojej firmy. Zadbaj o nią z

Drukarnia Expograf! Stawiamy na jakość i estetykę, proponujemy przygotowanie projektu ulotek, broszur, wizytówek. Oferujemy druk cyfrowy i druk offsetowy w Warszawie. Drukowanie plakatów i ulotek - zapraszamy.

Close Menu
ul. Zgrupowania AK "Kampinos" 6 01-943 Warszawa
Email: drukarnia@expograf.com.pl Tel: 502 221 590